У Авакова пояснили, що чекає на Путіна у разі війни з Україною

Share Button
Фото з відкритих джерел
У разі відкритого нападу Росії на Україну, трупи десятків тисяч російських солдатів залишаться гнити в українській землі.

Про це заявив в ефірі програми “Україна Завтра” на телеканалі “Україна 24” радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Зорян Шкіряк.

“Можу заспокоїти українських громадян: всі підрозділи Міністерства внутрішніх справ повністю готові до будь-якого розвитку сценарію, зокрема до спроб повномасштабного вторгнення. Будь-яке вторгнення збройних сил Росії на українську територію для них заздалегідь програшне. Можете мені повірити: трупи тисяч і десятків тисяч їхніх солдатів поїдуть назад або залишаться гнити в українській землі. Я говорю цинічно і жорстко, але з правди слів не викинеш”, – заявив Шкіряк.

Як підкреслив радник Авакова, “саме брудний чобіт російського солдата сьогодні топче українську землю, саме кулі, гранати й боєприпаси російської армії вбивають невинних українських громадян”.

“Ми готові, і разом з побратимами зі Збройних сил України встанемо на захист держави, будемо форпостом, який не дасть ворогові відрубати в нас жодного клаптика землі. І Путін це чудово розуміє. Путін шизофренік і маніяк, якого прорахувати неможливо. Його утопічна ідея відновлення імперії не дає йому спокою. Від нього можна чекати чого завгодно. Путін є планетарним злом і терористом номер один, і всі це розуміють”, – зазначив він.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі