У Білорусі відбувся черговий багатотисячний Марш

25 жовтня 2020
Share Button
Фото: місцеві ЗМІ
У Мінську вже в одинадцяте відбувається багатотисячний Марш на підтримку "народного ультиматуму". На акції протесту вийшли і в інших білоруських містах.

Про те, як відбуваються акції, повідомляють ЗМІ Білорусі, пише ТСН.

В столиці колона почала формуватися біля ратуші і вирушила до стели. До центру міста від самого ранку привезли силовиків та підігнали спецтехніку. Опозиція повідомляє, що участь в акціях у Мінську взяли понад сто тисяч осіб.

Згодом, з’явилася інформація, що у районі Орловської силовики влаштували масовий розгін із застосуванням спецзасоби. Крім того, у колону кинули невідомий снаряд, який почав сильно диміти.  Зазначається, що було чути вибухи, люди тікали дворами, у районі вулиці з’явилися автозаки.

Також на Орловській від вибухів у будинках вибило шибки. Крім того, є постраждалі. Зазначається, що на Нововиленській граната розірвалася просто біля ніг дівчат. По людях силовики відкрили вогонь резиновими кулями. Щонайменше одній людині пробило живіт.

Крім того, невідомі в балаклавах, з салатовими пов’язками і кийками в руках бігали у дворах на перетині вулиць Коласа і Сурганова. Ймовірно, вони шукали демонстрантів.

Також є інформація, що під час маршу в Гродно було затримано щонайменше сто осіб, зокрема четверо неповнолітніх віком від 14 до 17 років. За словами однієї з дівчат, яку звільнили, її жорстоко затримали: схопили за шию і поклали обличчям до асфальту.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі