У Брюховичах небайдужі мешканці прибрали у парку та посадили дерева

03 квітня 2021 Львів
Share Button
Фото: Юлія Лацик
Сьогодні, 3 квітня, небайдужі мешканці Брюхович, селища міського типу, що знаходиться біля Львова, поприбирали у місцевому парку та посадили 100 сосен.

Про це повідомила Юлія Лацик на своїй сторінці у Фейсбуці.

“А ми сьогодні кайфанули. Прибрали в парку, посадили 100 сосен, фізично попрацювали, поспілкувались… одним словом, класно і з користю потусувались на свіжому брюховицькому повітрі”, – розповіла Юлія Лацик.

Крім того, вона зауважила, що у цьому парку минулої осені збудували крутецький спортивний майданчик, але прикро, що за межами цього комплексу залишили звалище.

“Різний будівельний непотріб, викорчовані пні, зрізані гілки, хащі, сміття, ну бо після виборів – хоч потоп. То ми той бардак трохи прибрали і просимо Шевченківську районну адміністрацію, Надію Банах, посприяти би це все з парку (вул.Незалежності, 11) якось вивезти, а ДП “Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр”, Федір Пелиньо, дякуємо за саджанці сосни, а Андрій Зелек – за виточені кілки для посадки”, – написала Юлія Лацик.

Юлія закликає усіх підтримати такий челендж – садити дерева та прибирати парки, адже це користь не тільки для природи, а й для – себе.

Фото: Юлія Лацик

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі