У Брюховичах планують збудувати дитячий парк розваг

02 квітня 2021 Львів
Share Button
Проект планують реалізувати на території колишніх артилерійських складів.

На території колишнього складу з боєприпасами у Брюховичах планують збудувати дитячий парк розваг. Міська рада Львова оголосить архітектурний конкурс на найкращий проект розвитку військового містечка №160 у Брюховичах, пише zaxid.net.

Йдеться про величезну земельну ділянку у лісі в Брюховичах загальною площею 141,1 га. Раніше тут розміщувалися артилерійські склади Міністерства оборони України, зараз територія обгороджена та військовими не використовується. Брюховичів Володимира Доманського та кількох місцевих депутатів.

Виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні 2 квітня прийняв рішення провести архітектурний конкурс, щоб визначити майбутній вигляд цієї ділянки. Тут пропонується облаштувати парк розваг для дітей, простори для сімейного відпочинку та спортивні об’єкти.

«Ми говоримо про локацію, де можна вибудувати один з найбільших у східній Європі дитячий парк розваг. Також спортивні будівлі, які дадуть можливість Львову претендувати на проведення чемпіонатів світу, змагань з Олімпійських ігор. Але все це треба робити зі збереженням зелених насаджень, які там є, щоб не спотворювали унікальний ландшафт», – розповів мер Львова Андрій Садовий.

Садовий також заявив, що міська рада готова випустити частину міських облігацій і долучитись до облаштування парку розваг спільно з підприємцями.

Додамо, що територія військового містечка №160 у Брюховичах перебуває власності Міністерства оборони України. Щоб реалізувати плани з розбудови цієї території під парк розваг, міська рада планує отримати землю у комунальну власність.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі