У Будапешті відреагували на заяву Данілова про те, що путін попередив Угорщину про війну

04 травня 2022, 07:01
Share Button
Фото: ОП
В Угорщині вимагають від Данілова спростування цієї заяви. Там кажуть, що це "не перший випадок, коли окремі представники керівництва України висловлюються таким чином".

2 травня секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Угорщина знала про плани путіна розпочати повномасштабне вторгнення в Україну. Країна, за його словами, також хотіла отримати частину нашої території. Ймовірно, йдеться саме про Закарпаття.

1 травня пресслужба угорського посольства на своїй сторінці в фейсбуці опублікувала відповідь на заяву Данілова.

“Ці твердження про Угорщину містять звинувачення, які є неправдивими і необґрунтованими, а також розпалюють ненависть проти угорського народу та Угорщини в українській громадській думці, яка страждає від війни”, — йдеться в повідомленні.

Посольство вимагає, аби Данілов відкликав свою заяву, яку там вважають “брехливим наклепом”. 

“Оскільки це не перший випадок, коли окремі представники керівництва України висловлюються таким чином про Угорщину, яка є членом НАТО і ЄС, яка вже багато разів доводила свою підтримку і солідарність з Україною, наше посольство чекає пояснень від компетентних керівників України, як вони являють формування наших двосторонніх і добросусідських відносин у майбутньому у світлі сказаного”,  — зазначили в посольстві.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі