
Про це повідомляє Суспільне.
На відміну від приміщення школи, майстерня, що в господарській частині закладу, опалюється дровами. Для 37 дітей школи там зробили ремонт і обладнали дві кімнати. Аби навчатися могли учні від 1-го до 11-го класу, поставили перегородки. Крім того, школярі навчатимуться у дві зміни.
Покошицька школа опалювалась газовою котельнею від 1999 року. Тут планували встановити дистанційний лічильник, тому подали проєкт котельні. Згодом виявилося, що його немає, а котельня встановлена з порушеннями. Тому вперше за 20 років приміщення заборонили опалювати.
“Всі школи, які опалюються газом, мають бути обладнанні датчиками дистанційної передачі показників. У цій датчик неможна було встановити, бо там відсутня технічна документація щодо газифікації”, — пояснила виконувачка обов’язків начальниці відділу освіти Коропської райдержадміністрації Зоя Сьома. Утім, документів на котельню немає.
У “Чернігівгаз” пояснюють, що котельня встановлена у прибудові, а не в приміщенні школи, з порушеннями правил безпеки, а тому вона не запрацює. У попередні роки це дозволяли робити, бо були інші правила.
“За ці двадцять років правила змінювались тричі. Вони повинні були це виправляти. Їм писали в актах, ще торік, що треба щось робити. Вони чекали і рік, і два, три, чотири”, — пояснив технічний директор “Чернігівгазу” Ігор Швець.
Слід зауважити, що управління освіти дало вибір батькам, аби діти навчалися у сусідній школі за вісім кілометрів, але ті відмовилися.
Коментарі