У Чернівцях 100-річна жінка змогла побороти коронавірус

30 березня 2021 Здоров'я
Share Button
Фото: АСС.
Жінка хворіла на коронавірус, мала пневмонію, перебувала на дотації кисню. Зі слів медиків, чернівчанка потрапила у лікувальний заклад вперше у житті і справилась з недугою.

У родині Марії Тихонівни на початку весни на COVID захворіли члени її великої родини. Два тижні тому 100-річну пацієнтку госпіталізували у міську лікарню №1, пише місцеве видання ІА АСС.

«Вона лікувалась вдома спершу. Коли стало гірше – відправили до нас. Це було у середині березня. Кожен з них мав позитивний ПЛР- тест. Типова клініка для коронавірусу, знімки ренгтенту і  КТ, – розповідає Олена Крапивіна, старший лікар ІІ поверху ковідного відділення лікарні №1. – Два тижні ми всі переживали. Вони поступила у стані середньої важкості, із 30% ураженням легень.

Потім стало гірше. Кілька днів перебувала на кисневій дотації. А далі стан покращився, і досить швидко її організм впорався з недугою». Наші новини є у Facebook У жінки були супутні хвороби, втім у такому віці, за словами медиків, це не дивно. За бабусею доглядали цілодобово всі гуртом: медики лікарні, а також родичі пацієнтки, котрі в цей час лікувались у цьому закладі. «Це ми самі цілим колективом організували свято і квіти для Марії Тихонівни. Така подія рідкісна. Ми дуже за неї втішені, та й вона сама дуже радісно сприйняла день виписки», – зазначила Олена Крапивіна.

УЗД легень показала позитивну динаміку на одужання. Зараз у жінки ПЛР-тест негативний. Відомо, що пацієнтка колись сама працювала у цій лікарні медсестрою. І цей візит на лікарняне ліжко у неї вперше у житті.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі