У Чернівцях чоловік забив до смерті молоду матір двох дітей

24 квітня 2021 Кримінал
Share Button
Олена. Фото з відкритих джерел
В одному з гаражів спального району Чернівців знайшли непритомною матір двох дітей Олену. Її нещадно побив 33-річний цивільний чоловік під час сварки. Після побоїв молода жінка ще тиждень пролежала у комі в лікарні, та врятувати її не вдалось.

Медики тиждень боролися за її життя, але за весь цей час Олена так і не прийшла до тями. У неї були численні травми голови, забій головного мозку, переломи сідничної кістки і трьох ребер. Без матері залишилося двоє дітей, пише ТСН

Одразу після побиття жінки, підозрюваного затримали, зараз він перебуває в СІЗО. За скоєне чоловікові загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.

Як розповів рідний брат загиблої Олександр, перший чоловік і батько дітей Олени помер кілька років тому. Потім вона зустріла іншого чоловіка, вони кілька років жили разом. Знайомі сім’ї говорять, що чоловік був хорошим.

Але останні місяці Олена почала зустрічатися з іншим чоловіком.

“Одного разу він її сильно побив. Спочатку вона мені зізналася, що це зробив він, і подала заяву в поліцію. Я знайшов того чорта, він клявся і божився, що це не він, що сестру й пальцем не чіпав. Тоді Олена раптом написала заяву в поліцію про те, що претензій до того чорта не має”, – каже брат покійної.

Спершу Олена вагалася, то зустрічалась з цим чоловіком, то втікала назад до дітей. А через деякий час вона і зовсім зникла. Виявилося, що цей новий чоловік просто її нікуди не відпускає. Він не дозволяв їй ні з ким зустрічатися, нікуди виходити. Фактично тримав у себе.

Брат намагався зв’язатися з сестрою, але на дзвінки ніхто не відповідав. Він телефонував і цьому чоловікові.

“Він мені заявив, що Олена буде жити з ним, вони одружаться. Я наполягав, щоб це мені сказала сама сестра, щоб я від неї це почув, і тоді я не буду їх розшукувати. Але їй він трубку не давав. І ось її знайшли непритомною в одному з гаражів спального району. Він її побив, а коли вона вже не рухалася, пішов до тітки й попросив викликати швидку”, – розповів Олександр.

У середу, 21 квітня, Олену поховали. На похорон приїхав її другий чоловік, щоб попрощатися.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі