У Чернівцях викликали поліцію на виборчу дільницю через наперед заповнені протоколи

29 листопада 2020 Кримінал
Share Button
Ілюстративне фото
У Чернівцях на виборчій дільниці № 730470, яка знаходиться за адресою вул. Руська, 228Б (Чернівецький професійний ліцей сфери послуг) члени дільничної виборчої комісії заповнили протокол підрахунку голосів.

Так, станом на 9:00 члени комісії вписали у протокол прізвища та підписи членів ДВК. Спостерігачі викликали поліцію. Про це повідомляється на сайті ОПОРИ.

Відповідно до ч. 1 ст. 251 Виборчого кодексу дільнична виборча комісія на своєму засіданні складає протокол про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці. Варто зазначити, що проведення голосування виборців не є засіданням дільничної виборчої комісії (ч. 1 ст. 36 ВКУ).

В ОПОРІ зазначили, що відповідно до частини 1 статті 158-3 Кримінального кодексу України за підписання головою, заступником голови, секретарем, іншим членом виборчої комісії протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці до остаточного заповнення протоколу настає відповідальність у вигляді позбавленням волі на строк від двох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

Фото ОПОРА

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі