У «червону» зону можуть потрапити ще сім областей — Ляшко

27 лютого 2021 Життя
Share Button
Фото ілюстративне
Сім областей, які наразі перебувають у "помаранчевій" зоні епідемічної небезпеки, найближчими днями потенційно можуть перейти у "червону".

Про це повідомив у Фейсбуці головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

“Варто зазначити, що Вінницька, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Луганська та Тернопільська області перебувають у помаранчевому рівні епідемічної небезпеки. Тобто ці області потенційно також можуть найближчими днями бути переведені в «червоний» рівень”, – сказав Ляшко.

Він нагадав, що підставами для запровадження червоного рівня небезпеки є: рівень госпіталізацій протягом останніх 3 днів на 100 тисяч населення перевищує цільовий показник у 60 осіб на 100 тисяч населення; коефіцієнт виявлення випадків інфікування протягом останніх 7 днів перевищує цільовий показник у 20%.

За словами Ляшка, тенденції поширення захворюваності в області залишаються невтішними.

“Тижневі темпи зростання кількості пацієнтів у “ковідних” лікарнях пришвидшилися з 15% до 25%. Щодня в ці лікарні госпіталізують на 50-60% більше пацієнтів, ніж виписують.

Середня зайнятість усіх типів ліжок «ковідних» лікарень у Чернівецькій області складає 60%. Незважаючи на те, що забезпеченість ліжками в регіоні значно перевищує середній по країні, окремі типи ліжок, наприклад реанімаційні ліжка, зайняті наразі на 55% на рівні області”, – наголосив Ляшко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі