У Чорне море на випробування вийшов новозбудований корабель проєкту “Лагуна”

16 січня 2021 Життя
Share Button
Фото АрміяInform
Це перший вихід у цьому році середнього розвідувального корабля проєкту «Лагуна» в акваторію Чорного моря. А загалом це вже третій вихід цього корабля, збудованого для потреб ВМС ЗС України.

Про це повідомляє АрміяInform.

Нагадаємо, що середній розвідувальний корабель проєкту «Лагуна» закладено на суднобудівному підприємстві «Кузня на Рибальському» та спущено на воду 23 квітня 2019 року. Далі цей корабель на спеціальному плавучому доці доставлено Дніпром до Одеси для дообладнання на підприємстві «Судноверф Україна».

У морі представники суднобудівного підприємства «Кузня на Рибальському» разом з екіпажем перевірили можливості й технічну готовність матеріальної частини, зокрема головної енергетичної установки, вузлів і механізмів корабля, для роботи у відкритій акваторії. Крім того, тестовано роботу корабельних технічних засобів, перевірено їхню здатність до експлуатації в реальній обстановці.

Очікується, що після проведення всіх етапів державних випробувань, які заплановано на 2021 рік, середній розвідувальний корабель проєкту «Лагуна» ввійде до сил постійної бойової готовності національного військового флоту.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі