У День Гідності біля Офісу президента сталися сутички між активістами та поліцією

22 листопада 2021, 08:31 Відео
Share Button
Скріншот з відео
Правоохоронці не хотіли пропускати учасників маршу до будівлі Офісу президента. У поліції зазначили, що під час проведення акцій грубих правопорушень не зафіксовано.

Учасники маршу до Дня Гідності та Свободи у Києві прийшли під Офіс президента, де сталися сутички з правоохоронцями.

Активісти хотіли пройти вулицею Банковою до входу в будівлю Офісу президента, проте поліцейські перегородили їм шлях, не пропустивши за огорожу, пише LB.ua.

Зазначається, що акція з нагоди Дня Гідності та Свободи розпочалася на Майдані Незалежності. Люди вишикувалися в колону для пам’ятної ходи під гаслом “Не будемо втрачати гідність! Захистимо свободу!”.

Учасники колони піднялися по Алеї Героїв Небесної Сотні до Офісу президента і зажадали, щоб їх пропустили в будівлю, після чого почалися сутички з поліцією.

Учасники акції кричали “Ганьба!” і “Пропускай”, а правоохоронці закликали “не порушувати публічний порядок і безпеку”, пише Громадське. У підсумку, правоохоронці почали пропускати людей по одному, але проводячи поверхневу перевірку на вході.

https://youtu.be/uHdLXCVC5fg

Активісти зажадали звільнити голову Офісу президента Андрія Єрмака і заявили, що в іншому випадку за 10 днів почнуть безстрокову акцію з вимогою імпічменту Володимира Зеленського.

Як пише УП, поліція пропустила невелику частину активістів, перевіривши речі, але організовану колону не впустили. А в поліції зазначають, що на територію в будівлю ОПУ пускають всіх охочих, але мітингувальники повинні були пройти перевірку.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі