У держдумі рф заявили, що їхня армія планує дійти до кордонів з Польщею

09 травня 2022, 07:56 Політика
Share Button
Віцеспікер держдуми росії пьотр толстой заявив, що рф не зупиниться, поки не дійде до кордонів з Польщею.

Про це він сказав в інтерв’ю La Repubblica.

“Думаю, ми закінчимо, коли дійдемо до кордону з Польщею. «Операція» буде вважатися завершеною, «коли Україна буде повністю денацифікована та демілітаризована, тобто коли вона перестане представляти військову загрозу для російської федерації і не буде можливості перетворити її на антиросійську…” — зазначає він.

На питання, якою є реальна мета, він відповів: “росія розгорнула армію мирного часу. Ми не закликали до загальної мобілізації як в Україні. Отже, давайте рухатись далі поступово. Попри допомогу Європи та істерію Бориса Джонсона або Маріо Драгі, ми закінчимо операцію, коли визнаємо за потрібне. Думаю, ми зупинимося на кордоні з Польщею”.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в етері телеканалу “Україна 24” відреагував на ці слова.

“На мій погляд – це блискуча заява. Вона стоїть в одному ряду з заявою пана лаврова, яка стосується держави Ізраїль. Це все показує насправді, про що думає політична еліта російської федерації. Про це не просто думає путін. Про це вони думають, вони живуть цим, вони в цьому варяться. Це їх кровоносні судини, по яких ходять ці заразні бактерії бажання знищити всіх”, — зазначив Подоляк.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі