У Дніпрі депутат виставив на аватарку прапор Росії і потрапив у скандал

28 січня 2022, 18:07 Життя
Share Button
Фото з Facebook депутата
Депутат облради заявив про бажання дружити з Росією.

Депутат Дніпропетровської облради Володимир Хорішко від ОПЗЖ через свої висловлювання опинився в епіцентрі скандалу. Він заявив про бажання дружити з Росією.

Пост про “один народ” з’явився на сторінці депутута у Facebook, повідомляє 49000.com .ua.

“Україна, Росія і Білорусь – один народ. Зі спільним корінням. Я проти війни і за дружбу з Росією та Білоруссю. Англосакси ї їхні колаборанти-прихильники йдіть на***”, – написав Хорішко.

Його допис збурив Мережу. Звернути увагу на антиукраїнську діяльність Хорішка порадив правохоронним органам міський голова Дніпра Борис Філатов, а також обурився голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

“В той час коли вся країна об’єдналася і багато хто з громадян на знак єдності і підтримки рідної країни публікує стяг України, Володимир Хорішко дозволив собі цинічний та провокаційний, на мою думку, вчинок – встановив зображення прапора Російської Федерації на своє фото в соціальній мережі. Прапор країни-агресора. Країни, яка відібрала частину наших земель і вбиває наших людей. Так, за Конституцією ми не можемо впливати на його погляди і забороняти йому розпоряджатися власними світлинами в соцмережах. Депутат є політично впливовою людиною. Вважаю, що дії пана Хорішка можуть бути направлені на створення позитивного образу держави-агресора, що не відповідає загальнодержавним інтересам і загальновизнаним принципам порядності, честі і гідності”, – написав Микола Лукашук.

Нині Володимир Хорішко видалив свою сторінку у Facebook.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі