У Дніпрі в гуртожитку жінка перетворила свою квартиру у смітник

12 лютого 2022, 22:58 Трафунки
Share Button
За словами сусідів, жінка кілька років зносить сміття до своєї кімнати.

У Дніпрі вже багато років поспіль у кімнаті гуртожитку заводу ДМЗ на вулиці Фабрично-Заводській у купі сміття мешкає літня жінка. Вона закидала своє житло мотлохом по саму стелю.

Про це розповідають очевидці у місцевому телеграм-каналі, передає ТСН.

За словами мешканців гуртожитку жінка на ім’я Тетяна багато років зносить сміття до своєї кімнати. Зараз його стільки, що лишився лише маленький отвір під стелею, куди жінці доводиться залазити. Також разом із жінкою мешкають кілька котів.

“Зайти в цю кімнату неможливо, оскільки вона до стелі забита сміттям. У жінки багато котів, які живуть під стелею на речах. Шкода тварин, що вони недоїдають і живуть у таких умовах, коти худі, тому що, сусіди кажуть, жінка годує їх перловою кашею. Сморід із кімнати стоїть жахливий, там антисанітарія, розсадник тарганів та мух, які літають навіть у лютому”, – розповідають мешканці гуртожитку.

За їхніми словами, вони писали заяву на керівництво компанії управителя “Жилсервіс” неодноразово, але проблема і досі лишається. Пів року тому жінці поставили нові двері, бо сміття вивалювалося у коридор, але прослужили вони недового і випали з петель, бо не витримали навантаження мотлохом.

Сама жінка спить біля дверей, бо немає можливості навіть пройти до кімнати.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі