У Дніпропетровській області викрили банду педофілів

15 січня 2021 Кримінал
Share Button
Фото Кіберполіція
У Дніпропетровській області перед судом постане злочинне угруповання за розбещення, зґвалтування та створення порнографії за участі дітей. Відзнятий контент зловмисники продавали в Інтернеті.

Про це повідомляє Кіберполіція.

Зловмисники створювали протиправний контент за участі неповнолітніх та продавали його в Інтернеті. Від злочинних дій постраждали шестеро осіб. Правоохоронці завершили досудове розслідування та скерували матеріали до суду. Фігурантам загрожує до п’ятнадцяти років ув’язнення.

Двоє організаторів разом із чотирма спільниками  розбещували і ґвалтували дітей та створювали за їхньою участю порнографічні матеріали. Відзняте продавали в Інтернеті. Серед причетних до злочинів були матері, які примушували до такої діяльності власних дітей.

Під час слідства працівники поліції встановили шістьох постраждалих осіб, яким було від 3 до 9 років на момент скоєння щодо них злочинів.

Дії учасників угруповання кваліфіковано за ст. 28 (Вчинення кримінального правопорушення організованою групою), ч. 4 ст. 152 (Зґвалтування), ч. 2 ст. 156 (Розбещення неповнолітніх) та ч. 4 за ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України. Одному з організаторів групи, окрім вказаних правопорушень, інкримінується  ч. 3 ст. 153 (Сексуальне насильство) Кримінального кодексу України, та обом організаторам – ч. 5 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі