У ДСНС розповіли, як Європа допомагає боротися із наслідками стихії на заході

04 липня 2020
Share Button
Фото: ДСНС
Через інтенсивні дощі в кінці червня у західних регіонах країни різко піднявся рівень води у річках, що призвело до затоплень сотень населених пунктів у Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській та Львіській областях. Подолати наслідки негоди Україні допомагають також країни Європи, які через механізм ЄС з цивільного захисту відправили у постраждалі регіони гуманітарну допомогу.

Як повідомляють у ДСНС, 30 червня Уряд Італії літаком направив в Україну два гуманітарні вантажі із насосним обладнанням, засобами індивідуального захисту, бензопилами, пересувними електростанціями, наметами. Це обладнання та техніка передані для потреб постраждалого населення Івано-Франківської області.

Швеція передала прикарпатським рятувальникам 2 липня протипаводкові бар’єри, мішки для піску, котушки для бар’єрів, кабельні стяжки та пожежні напірні рукави. Обладнання буде використовуватися у Рогатинському, Тлумацькому, Надвірнянському та Галицькому районах.

Також рятувальники в Чернівецькій області отримали від Королівтва Данії каски, ліхтарі на каски та рятувальні мотузки, довжиною по 50 метрів, а також два квадрокоптери.

Крім того, допомогли і сусідні країни, зазначають у повідомленні. Зокрема, Молдова передала Буковині бензопили, генератори, мотопомпи, мішки для укріплення берегів та інше обладнання, що допоможе боротися із наслідками негоди в регіоні, загальною вартістю 40 тисяч євро.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі