У двох областях України проходять довибори до Верховної Ради

28 березня 2021 Політика
Share Button
Ілюстративне фото
У неділю, 28 березня, у двох округах – на Донеччині та Франківщині – відбуваються вибори до Верховної Ради.

Про це йдеться в повідомленні Центральної виборчої комісії.

В окрузі №50 у Донецькій області голосування проходить серед 18 кандидатів на 112 виборчих дільницях (106 – звичайних, 6 – спеціальних), включаючи частину Краматорського району і частину Покровського району,

В окрузі № 87 в Івано-Франківській області голосування відбувається на 117 виборчих дільницях (115 – звичайних, 2 – спеціальних), включаючи Надвірнянський район, частину Івано-Франківського району і частину Коломийського району. Тут голосування відбудеться серед 14 кандидатів.

Голосування триває з 8:00 до 20:00. Участь у проміжних виборах до Верховної Ради беруть 32 кандидати.

Як повідомляє громадянська мережа “ОПОРА”,  на окрузі №50 у Донецькій області всі виборчі дільниці відкрилися вчасно. На одній з дільниць у Покровську комісія поклала контрольні талони без печатки, але, виявивши помилку, склала відповідний акт. На іншій дільниці в цьому місті спостерігачі виявили неоформлений список виборців для голосування за місцем перебування.

На ще кількох дільницях у Покровську не вели протокол ранкового засідання. А на дільниці в школі в Добропіллі лише три урни для голосування, одна з них – для людей з ознаками ГРВІ.

Спостерігачі також повідомляють про недотримання карантинних заходів. На дільниці №140769 члени комісії вдягли маски тільки після зауваження. А на ділянці в Мирнограді члени комісії не прикривають маскою ніс, а секретар взагалі без маски.

У той же час на окрузі №87 в Івано-Франківській області одна з дільниць відкрилася з півгодинною затримкою, оскільки комісія вчасно не підготувала контрольні талони. При цьому, за даними обласної поліції, всі дільниці відкрилися о 08:00.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі