У Франківську батьки добу стояли у черзі до ЦНАПу, щоб записати дітей у садок

24 вересня 2021 Життя
Share Button
Фото: Віталій Світлик
У Івано-Франківську у четвер, 23 вересня, у ЦНАПі розпочалась реєстрація у новозбудований дитячий садок «Джерельце». Через це у місті виник справжній ажіотаж.

За інформацією Бліц-інфо, черга з дорослих станом на 7:00 ранку простяглася вже на десятки метрів. Як пояснили місцеві журналісти, вже з 9:00 відкривалася реєстрація в дитячий садок Джерельце в мікрорайоні Липки.

Зазначається, що новий дитсадок розрахований на 200 дітей, однак охочих набагато більше.

В етері “Західний полюс” міський голова Руслан Марцінків підтвердив, що в місті є проблема з дитячими садами. Він каже, що місцева влада нічого вдіяти з цим не може. Марцінків дорікнув батькам, що ті вибрали фізичну чергу замість електронної.

За його словами, в черзі також були депутати міськради, і похвалився, що їм нібито депутатське посвідчення не допомогло.

«Знаю, що стоять депутати міської ради там у черзі, працівники правоохоронних органів. Тобто, немає того кумівства», — сказав він.

Він також підкреслив, що фізична черга — не ідея місцевої влади.

Додамо, що в Івано-Франківську всі школи і дитячі садки в умовах жовтої зони продовжать працювати в звичайному режимі. Там вакциновані понад 80% співробітників.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі