У Франківську чоловік, якому не вистачило місця в тролейбусі, закидав його камінням

10 липня 2021, 23:32 Життя
Share Button
Скріншот з відео
Івано-Франківський міський суд визнав винним у хуліганстві пенсіонера, який у червні 2020 року розбив лобове скло тролейбуса після того, як водій відмовив йому у посадці через карантинні обмеження.

18 червня 2020 року на зупинці «Влад і Ко» по вулиці Галицькій обвинувачений намагався зайти у тролейбус №4, але водій йому відмовив, оскільки були зайняті усі сидячі місця. Перевезення стоячих пасажирів було заборонено через карантин, пише kurs.if.ua.

Після цього обвинувачений чекав годину на зупинці, поки тролейбус зробив коло. Далі чоловік взяв із землі два камені, вийшов на дорогу та кинув їх у лобове скло тролейбуса. Водій тролейбуса отримав незначну різану рану, пасажири не постраждали.

За висновком експерта, завдані КП «Електроавтотранс» збитки становлять 12 751 грн.

У суді обвинувачений визнав провину та розкаявся. Пояснив, що був обурений поведінкою водія, який його не впустив, і в такий спосіб вирішив помститися. Зараз шкодує про скоєне і запевняє, що такого більше не повторить.

Представники «Електроавтотрансу» заявили до обвинуваченого цивільний позов на суму 54 350,46 гривень, яка включає в себе вартість вітрового скла – 17 500 грн., вартість робіт з його відновлення – 6850,46 грн, а також упущену вигоду внаслідок неможливості експлуатації пошкодженого тролейбуса в період проведення відновлювального ремонту з 18 червня по 2 вересня у сумі 30 000 грн.

Суддя визнав чоловіка винним у хуліганстві та призначив 6 місяців арешту.

Водночас суддя постановив вважати покарання повністю відбутим, оскільки обвинувачений перебуває у СІЗО з липня 2020 року у справі про нанесення тілесних ушкоджень за іншим звинуваченням.

Також обвинувачений має заплатити КП «Електроавтотранс» 19 601 грн матеріальної шкоди.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі