У Франківську ведучого “каналу Медведчука” облили зеленкою. Відео

25 червня 2021, 23:42 Відео, Життя
Share Button
Фото з Фейсбуку ведучого
У березні 2015 року Коцабу звинуватили у державній зраді.

Співробітник каналу «Перший незалежний» з оточення депутата ОПЗЖ Віктора Медведчука Руслан Коцаба заявив, що на нього скоїли напад на вокзалі в Івано-Франківську.

Про це він написав у себе у Фейсбуку.

Інцидент, за словами Коцаби, стався на вокзальному пероні близько 00:30. Він додав, що був змушений звернутися в лікарню і відкласти заплановані зустрічі.

Зустріли Коцабу на вокзалі члени місцевих політичних рухів». У Telegram вони пишуть, що кожна зустріч з Коцабою в Івано-Франківську «закінчується завжди привітно та кольорово».

Напад на співробітника каналу Медведчука в організації пояснюють його співучастю в антиукраїнській інформаційній кампанії Росії.

«Карпатська Січ спільно з бійцями 4-ї РС ДУК “Правий Сектор”, членами ВО “Тризуб” ім. С. Бандери та Фрайкору зустріли на пероні вокзалу місцевого сепаратиста, привітались так, як говорять звичаї міста та додали кольору в життя. Якщо Руслан думає, що на цьому все, то він, а також його прибічники та соратники помиляються, кольорів буде більше і частіше», – пишуть вони у Telegram.

У березні 2015 року Коцабу звинуватили у державній зраді.

Того ж року міськсуд Івано-Франківська визнав Коцабу винним у перешкоджанні діяльності ЗСУ і засудив на 3,6 років позбавлення волі. У липні 2016-го суд підтримав апеляцію його адвокатів і випустив засудженого. Після 524 днів він вийшов на волю.

За оскарженням прокурора Апеляційний суд Івано-Франківської області передав справу до Коломийського райсуду. Справу розглядають дотепер.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі