У Генконсульстві РФ у Львові запрацювала виборча дільниця. Фото

19 вересня 2021 Львів
Share Button
фото Діла
Сьогодні, 19 вересня, у будівлі Генконсульства у Львові на вулиці Левицького, 95 відкрилась виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах до Держдуми РФ.

Згідно з офіційною інформацією, повнолітні громадяни Росії можуть голосувати тут з 08:00 до 20:00 год. У перші години після відкриття дільниці охочих проголосувати журналісти «Діла» не побачили. Як працюватиме дільниця львівські правоохоронці сказати не можуть.

«Невідомо, нам поки нічого не казали, що буде. Бачте, нікого нема, я тільки один тут гуляю», – каже черговий.

Навколо будівлі стояло два буси із правоохоронцями та один маркований поліцейський легковик. Згодом прибув ще один. Після появи журналістів вони почали кудись телефонувати та зібрались «на нараду» на території генконсульства.

«Чи то, б****, не можна Альфу поставити чергувати?», «Дзвони в міністерство», – лунало в уривках телефонних розмов.

Нагадаємо, що 17-19 вересня у Росії відбудуться вибори до нижньої палати парламенту країни — Державної думи. Половину з 450 депутатів оберуть за пропорційними списками, іншу частину — визначать голосуванням у мажоритарних округах.

Раніше стало відомо, що частину жителів окупованих районів Донбасу примусово вивозили в Росію голосувати на виборах до Держдуми РФ. Голосувати з ОРДЛО поїхало не так багато людей, як планувалося.

Натомість Президент України Володимир Зеленський каже, що не має підстав для засудження жителів окупованих територій Донецької та Луганської областей, які збираються проголосувати на виборах до Державної Думи Росії. Він сказав про те, що результати голосування на окупованих українських територіях – “юридично нікчемні”. На думку Зеленського, люди мають право йти на ці вибори, якщо це не загрожує їх безпеці.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі