У “Голосі” назвали з’їзд, де обрали головою Кіру Рудик, “фейковим”

01 липня 2021 Політика
Share Button
Кіра Рудик
Народна депутатка від «Голосу» Юлія Клименко назвала «фейковим» з'їзд, на якому в березні 2020 року очільницею партії обрали Кіру Рудик. Вона запевняє, що на захід покликали лише лояльних до нової керівниці людей.

Про це пише Громадське.

Вона сказала, що дізналася про призначення Рудик керівницею партії за 30 хвилин до того, як Святослав Вакарчук оголосив громадськості про свій вихід із політсили.

За словами Клименко, виборів, дебатів або ж праймеріз перед обранням Рудик очільницею партії не було: «Кіра фактично залишилася після Вакарчука — це була ідея Вакарчука».

Натомість з’їзд, на якому «Голос» обрав Рудик керівницею, Клименко називає «фейковим».

«Її не вибрали. Це була формальна передача влади. Потім був з’їзд, де її справді формально вибрали, але з’їзд де-факто був достатньо фейковим», — сказала депутатка.

Вона додала, що на цьому з’їзді дозволили бути присутніми лише тим людям, які були лояльними до Кіри Рудик: «Фактично це не демократичний процес, який повинен бути в демократичних партіях».

Клименко припустила, якби у партії справді була можливість демократично балотуватися на посаду голови, то вона запропонувала б свою кандидатуру.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі