У “Голосі” розкритикували проєкт закону Зеленського “Про олігархів”

08 липня 2021 Політика
Share Button
Фото ілюстративне
У документі закладені неконституційні конструкції, але не прописані дієві методи ні для зменшення впливу олігархів на державну власність чи економіку, ані для усунення їх від української політики.

Про це йдеться у зверненні партії “Голос”, яку опублікували у Фейсбуку.

“Законопроект Зеленського «Про олігархів» вже третій місяць допомагає президенту піаритись, але жодним чином не звільняє економіку від впливу монополістів. У документі закладені неконституційні конструкції, але не прописані дієві методи ні для зменшення впливу олігархів на державну власність чи економіку, ані для усунення їх від української політики.

«Голос» наполягає на проведенні структурних реформ, які перетворять олігархів на звичайних великих підприємців”, – йдеться у дописі.
“Основні законопроекти для боротьби з олігархами: зміни до судової реформи, вдосконалення роботи АМКУ, вдосконалення податкової системи, та реформа корпоративного управління. Справжні «товстосуми» в Україні десятиліттями наживаються на державному майні, спеціальних тарифах та ставках”, — наголосив Андрій Осадчук, нардеп від “Голосу”.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі