У “Голосі” вважають, що Вакарчук підвів партію

03 липня 2021 Політика
Share Button
Святослав Вакарчук. Фото: facebook/okeanelzyofficial
Народна депутатка Юлія Клименко, яка нещодавно оголосила разом із іншими колегами з фракції "Голос" про створення групи "Справедливість", зазначила, що колишній лідер фракції Святослав Вакарчук не повернеться у політику задля розв'язання проблем у партії.

Про це вона розповіла в інтерв’ю для hromadske.

“Можливо, він через особисті причини не хоче й не може активно займатися (політикою, – ред.), але він де-факто відсторонився від процесу, і розраховувати на те, що прийде Вакарчук і розв’яже усі проблеми, не доводиться”, – зазначила вона.

Юлія Клименко водночас переконана, що на виборах до Ради люди підтримали “Голос” не лише через постать Вакарчука.

“Більшість людей хочуть бачити одну людину (на чолі партії, – ред.). Для них партія чи політичний рух — це одна людина. Так простіше сприймати партію. Але я не думаю, що виборці “Голосу” обирали винятково Вакарчука. Соціологія це не показувала”, – переконана Клименко.

Також вона зазначила, що у не залишилося відчуття, немов Святослав Вакарчук підвів своїх колег із партії, коли заявив про свій вихід із неї.

“Для мене була неприємна ситуація, коли мене ставлять до відома за 30 хвилин до публічного оголошення, що лідер партії вирішив піти з керівництва політсили. Я особисто приходила, бо вірила, що Вакарчук — щось нове, і він для мене уособлював нову політику. Хоча в мене були й інші пропозиції”, – сказала вона.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі