У “Голосі” вимагають виключення Кіри Рудик з партії

10 червня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Рада Чернівецької обласної територіальної організації Політичної партії "Голос" внесла подання до політради з вимогою виключення Кіри Рудик.

Так, Кіру Рудик звинувачують у узурпації влади, “чистках”, коаліції з владою.

Текст заяви:

“Протягом 2020 року, після обрання Головою Партії Рудик К.О. Партія відходить від тих демократичних та ліберальних цінностей, які були закладені засновниками Партії.

Зокрема: 1. Узурпація та зловживання владою.

Влітку 2020 року, за ініціативи Кіри Рудик, під час з’їзду було змінено Статут партії, чим значно розширювалися повноваження голови партії. Як результат, ця людина самостійно контролює всі політичні, адміністративні, кадрові та фінансові ресурси, ухвалюючи одноосібні рішення. Такий крок позиціонували як тимчасовий “на 3 місяці, щоб пройти місцеві вибори”. Коли ж після виборів партійці попросили повернути стару редакцію Статуту, це питання було заблоковано Кірою Рудик, яка з того часу не проводила зборів політради. Надалі це дозволило Кірі Рудик взяти всі керівні органи під контроль, усунувши тих хто міг становити конкуренцію та запобігти узурпації та зловживанням.

2. Кулуарні перемовини з Офісом Президента України та ПП «Слуга народу».

25 лютого 2020 року в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” заявила що веде переговори про можливе входження в коаліцію. Потім про наявність таких переговорів підтверджувала і на телеефірах. Немає жодного рішення фракції яке б уповноважувало Кіру Рудик до таких переговорів. Офіційно партія в опозиції. Ці дії чітко вказують на чергову узурпацію влади.

3. Чистки в партії.

Спочатку з Політради було виключено Сергій Притулу, далі про загрозу виключення повідомили 6 депутатів фракції «Голос», які оприлюднили позицію щодо потреби зміни статуту та проведення з’їзду, далі почали усувати голів ТОП, які підтримали заклик проведення з’їзду: Дніпропетровської, Чернівецької, Херсонської. Натомість на позицію нових керівників Політрада за поданням Кіри Рудик затверджує технічних та залежних осіб – помічників Кіри Рудик чи депутатів Київської міської ради, тобто представників осередку який очолює Кіра Рудик.

4. Ігнорування звернень представників місцевих організацій.

Майже половина зі складу ТОП в той чи інший спосіб пропонували вирішити партійні проблеми шляхом скликання з’їзду. Рудик К.О. не зважаючи на позицію регіонів проігнорувала цю вимогу. Відповідно до підпункту 2 пункту 3.8.1 Статуту Партії – за вчинення дій чи бездіяльності, що завдають шкоди репутації Партії або дискредитують Партію, членів Партії, керівні та контролюючі орган, територіальні, місцеві організації, первинні осередки Партії передбачається виключення з Партії. Згідно із підпунктом 4 п. 13.8.1 Статуту Партії ради Чернівецької територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС» приймає рішення щодо внесення подання до Політичної ради Політичної Партії «ГОЛОС» про необхідність виключення з Партії члена ПП «ГОЛОС» Рудик Кіри Олександрівни за порушення Статуту Партії.

Рада Чернівецької територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС»: О.Попович, А. Піць Члени Чернівецької територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС»: І.Білівський, А.Войцеховський, О.Горбатюк, О.Жугаєвич, Л. Лопушняк, С.Лупуляк, Т.Меленчук, С.Орос, О.Петринич, В.Тимків, К. Флекевчук, Н.Чорна

9 червня 2021 року”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі