У “Голосі” заявили про партійні репресії

24 березня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Шестеро депутатів, яких керівництво "Голосу" погрожує вигнати з партії, голосували не за зміни до Конституції, а за те, щоб направити звернення в КС і не дати звільнити керівництво НАБУ.

Про це написала у Фейсбуці нардеп “Голосу” Олександра Устінова – одна з шести депутатів, яких партія може виключити зі свого складу.

“Публікую рішення політичноі ради партії Голос щодо голосування про направлення в Конституційний суд подання про призначення голів НАБУ та ДБР президентом і попередження про можливе виключення мене з партії. Це – попередження про виключення з партії, яке схоже виглядає як привід «здихатися» неугодних депутатів”, – написала Устінова.

Політик вважає, що таким чином партія використовувала проти неї те, що вона захищала незалежність НАБУ та антикорупційних органів.

“Ми голосували лише за направлення звернення в КСУ, яке вже один раз визнало неконституційним можливість призначення годів НАБУ та ДБР президентом. Це технічний і тактичний крок, щоб не дати швидко проголосувати провладний законопроект, щоб знести керівницьво НАБУ та зробити його залежним політично органом.

Це називаться «домахатися до мишей», вибачте на слові, або знайти привід”, – заявила політик.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі