У Харкові п’яні комунальники, які приїхали на виклик, затопили 4 квартири

31 липня 2021 Трафунки
Share Button
Колаж: Суспільне
У Харкові працівники комунального підприємства влаштували потоп у 4-х квартирах багатоповерхівки. Після розпиття спиртних напоїв, вони заходилися усувати порив, але зробили ще гірше.

Про це повідомляє Суспільне.

Інцидент стався у будинку на вулиці Танкопія у Харкові. Працівники КП “Харківські теплові мережі” прийшли на виклик щодо пориву. Під час усунення аварії вони влаштували у під’їзді застілля, “заправилися” алкоголем, а після цього забули перекрити вентиль, через що вода залила 4 квартири. Мешканці, побачивши, що нетверезі комунальники працюють з газовим обладнанням, викликали поліцію.

“Мені стало страшно, що люди з газовим обладнанням — і п’ють. Почалася штурханина, опір поліцейським”, — розповіла жителька будинку Олександра Корольова.

Як повідомили на КП “Харківські теплові мережі”, слюсаря та майстра звільнили за непрофесіоналізм та пияцтво на роботі, а начальника дільниці — за спробу приховати порушення.

“Звільнили ми їх згідно з законодавством України з понеділка — за згодою сторін. Співробітники були напідпитку, що не є допустимим у нашій компанії. Постраждало чотири квартири. Ми взяли з них заяви”, —   розповів технічний директор підприємства “Харківські теплові мережі” Євген Кауркін.

За його словами, під загрозою звільнення був і зварювальник, але його попросили не звільняти самі мешканці. Кауркін додав, що збитки, завдані власникам квартир комунальниками, визначатимуть спеціалісти. Одна експертиза коштуватиме понад дві тисячі гривень. Чекатимуть результати близько тижня, після чого виплатять гроші з бюджету підприємства.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі