У Харкові від коронавірусу померла породілля

15 квітня 2021 Життя
Share Button
Ілюстративне фото
У Харкові у пологовому будинку №2 від коронавірусу померла породілля. Жінка потрапила до медзакладу на 8-му місяці вагітності, дитину врятували, а ось матір не змогли. 

Про це у соцмережі розповів чоловік померлої жінки Дмитро.

За його словами, дружину він відправив до пологового будинку заздалегідь, 4 березня, оскільки дитина мала вагу 3,400 кг і почала давити на діафрагму і жінці стало важко дихати. 11 березня серце дитини стало гірше прослуховуватися, тож, за словами чоловіка, лікарі ухвалили рішення – робити кесарів розтин.

Після пологів, розповідає Дмитро, з дитиною було все гаразд, дружина теж була в нормі – вони говорили телефоном.

“13-го числа я помітив, що вона почала нескладно писати, нервуватися, попросила купити дорогі ліки “ремдизивір”, яке я раніше купував для мами. Поточнив у лікарів – вони сказали, зайвим не буде. Вистачить 3 дози. 14 березня у неї почалася жахлива паніка. Вона зателефонувала і відеозв’язком розповіла, що задихається. Зателефонував лікарям, ті розповіли, що у неї панічні атаки, з нею завжди є хтось поруч, і що все під контролем”, – розповідає Дмитро.

Чоловік говорить, що йому порадили хорошого лікаря-інфекціоніста. Той приїхав, коли у його дружини був пік цитокінового шторму, який, говорить чоловік, у лікарні у його дружини розпізнати не змогли. Лікар сказав, що невеличкий шанс є і виписав “актемру” 2000$ за ампулу. У медзакладі були ці ліки і їх надали. Після двох ампул жінка стала почуватися краще.

“У неї було велике ураження легенів, яке не змогли визначити, оскільки не могли її нікуди перевезти, тому що вона була кисневозалежна. У них у будівлі був рентген-апарат. Я говорив, що можу дістати переносний, але вони вирішили не ризикувати. Кохана весь час була у свідомості, уже почала жартувати, намагалася дихати без маски, з кожним днем їй дедалі ставало краще. Всі фахівці, яких я привозив, говорили, що критичний момент позаду, а попереду довготривалий процес реабілітації”, – розповідає Дмитро.

Чоловік говорить, що у неділю, 4 квітня, у його дружини знизилася сатурація, її з кисневого апарату підключили до ШВЛ. Сатурація почала підвищуватися. О 23 годині вона поговорила з чоловіком, а о 00:30 молодої жінки не стало. За словами медиків, легені перестали сприймати кисень. Цієї ночі, за словами Дмитра, також померла 25-річна дівчина.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі