У храмі УПЦ МП проголосили «анафему» Епіфанію. У ПЦУ відповіли

23 березня 2021 Життя
Share Button
Фото із відкритих джерел
У Запорізькому храмі Української православної церкви Московського патріархату вирішили накласти «анафему» на голову Православної церкви України митрополита Епіфанія.

Про це пишуть видання «Бабель» та заступник голови управління зовнішніх церковних зв’язків Православної церкви України Євстратій Зоря, повідомляє Громадське.

Так, відеозапис служби в Запоріжжі з’явився в соцмережі Facebook. На ньому видно, як два диякона зачитують текст, у якому проголошують «анафему» Епіфанію, а також почесному патріарху ПЦУ Філарету.

«Бабель» повідомляє, що очолював цю службу митрополит УПЦ МП Лука. Видання зазначає, що Лука вже не вперше піддає «анафемі» Філарета, однак щодо Епіфанія митрополит УПЦ МП такого ще не робив.

У відповідь на це речник ПЦУ Євстратій Зоря вирішив пожартувати, що Луку тримають у заручниках. Таке припущення він аргументував тим, що на одному із фото на одязі митрополита УПЦ МП є зображення, схоже на офіційну символіку ПЦУ.

«Любов до прокльонів і публічного злослів‘я притаманна виступам і публікаціям цього ієрарха протягом тривалого часу. Але раптом все насправді є не таким, як здається? Можливо, хтось захопив цього владику в заручники і примушує його постійно писати та заявляти речі, які за духом і стилем більше нагадують комсомольську антирелігійну агітацію?», — написав представник ПЦУ.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі