У ізраїльській клініці від лейкемії померла 11-річна львів’янка

04 листопада 2020 Життя, Львів
Share Button
Фото із відкритих джерел
У ізраїльській клініці померла 11-річна львів’янка Роксоляна Прочко.

Рік тому ZAXID.NET писав про збір коштів для дівчинки, яка бореться з важкою формою лейкемії. Тоді необхідні 100 тис. доларів для пересадки кісткового мозку вдалось зібрати і дитина полетіла закордон.

Однак операція не дала бажаного результату.

20 жовтня в клініці в Ізраїлі Роксоляна відсвяткувала свій 11-й день народження, а через два тижні померла. Про смерть доньки повідомила її мама Олена Прочко на сторінці у Facebook, яка була створення для підтримки хворої дитини.

«Наша Ляночка відлетіла до Господа. Давайте пошлемо їй лише світлі і теплі наші думки і запам’ятаємо її такою усміхненою і яскравою дівчинкою, яка вміла торкатися серця кожної людини, яку вона зустрічала на своєму шляху і запалювати в ньому вогники радості», – написала мама дівчинки Олена Прочко.

11-річна Роксоляна Прочко сім років боролася з гострою лімфобластною лейкемією. Тоді після першого етапу лікування та восьми блоків інтенсивної хіміотерапії у 4-річної дівчинки настала ремісія. Однак за кілька років хвороба знову повернулася.

У листопаді 2019 року у Львові проводився активний збір грошей на лікування ізраїльській клініці та трансплантацію кісткового мозку, вдалося зібрати необхідні 100 тис. доларів. Дитині таки зробили трансплантацію, однак лікування не принесло бажаного результату.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі