У Кабміні розповіли, що планують робити з росіянами в Криму після деокупації

10 липня 2021 Політика
Share Button
Ілюстративне фото
Сьогодні на тимчасово окупованих територіях АР Криму незаконно перебуває близько 500 тисяч осіб. У Кабінеті міністрів розповіли, що робитимуть з росіянами на півострові після деокупації.

Про це розповів віце-прем’єр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков в ефірі каналу “Україна 24”.

За словами віце-прем’єра, внаслідок витіснення місцевого населення Російською Федерацією, на тимчасово окупованих територіях АР Криму перебуває близько 500 тисяч росіян, а згідно з окремою інформацією від окупаційної влади півострова – від 700 тисяч до мільйона.

“Сьогодні, при населенні Криму у 2,5 млн до початку окупації, мінімально там 500 тисяч вже людей, які приїхали не місцевими жителями”, – зазначив він.

Також посадовець висловився стосовно майбутньої долі росіян після деокупації територій України. Як відзначив Резніков, сьогодні Кабмін розмірковує над депортацією.

“У нас є різні позиції, аж до депортації, звучать такі заклики. Але я прихильник юридичної процедури під назвою – видворення. Якщо ті громадяни потрапили в Крим не через “Чонгар”, “Каланчак” або “Чаплинку”, тобто перебувають незаконно на території України, то наслідком буде – видворення”, – додав Резніков.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі