У Камеруні сепаратисти викрали 11 осіб під час нападу на школу

04 листопада 2020 Світ
Share Button
Фото - з відкритих джерел
Сепаратисти пригрозили паралізувати роботу шкіл, вимагаючи від уряду Камеруну політичних поступок.
На північному заході Камеруну щонайменше 11 вчителів і співробітників початкової школи були викрадені сепаратистами з англомовних районів країни, повідомляє Корреспондент.
“Озброєні люди увірвалися в школу в місті Кумбо, вивели групу вчителів і школярів. Потім вони відпустили дітей, сказавши, щоб ті більше ніколи не поверталися до школи, а дорослих забрали з собою”, повідомив місцевий чиновник.
У жовтні при відновленні занять в школах Камеруну після скасування ряду обмежень у зв’язку з пандемією коронавірусу діючі в цій частині країни сепаратисти пригрозили паралізувати їх роботу, вимагаючи від уряду політичних поступок. Бойовики 24 жовтня атакували на північному заході Камеруну школу, вбили вісім школярів.
З осені 2016 року в двох англомовних провінціях Камеруну почалися заворушення. Наприкінці 2017-го вони переросли в збройну боротьбу, а кілька місяців по тому лідер опозиції Юліус Аюк Табі оголосив себе президентом самопроголошеної “Республіки Амбазонія”. Згідно з підрахунками гуманітарних організацій, в ході зіткнень, що відбуваються з 2016 року  в Камеруні, загинули 3 тисячі людей, ще близько 500 тисяч стали біженцями.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі