У Казахстані планують побудувати українсько-швейцарський комплекс з вирощування свиней

28 лютого 2021 Світ
Share Button
Ілюстративне фото
Спільна швейцарсько-українська делегація обговорила з керівництвом Алматинської області (Казахстан) будівництво в цій країні селекційно-гібридного тваринницького комплексу.

Ідеться про потужність виробництва 50 тис. голів свиней на рік із залученням близько 30 млн євро інвестицій, повідомляє AgroTimes.

Глава швейцарської делегації, екс-голова Ради кантонів від кантону Тічино Філіппо Ломбарді зауважив, що раніше між Алматинською областю та KS Genetics Switzerland SA був підписаний меморандум про співпрацю.

«Сьогоднішня зустріч стала його конкретним продовженням, – зазначив він. – Проєкт із будівництва тваринницького комплексу ми реалізуємо спільно з нашими українськими партнерами, використовуючи сучасні швейцарські технології. Ми працюємо з генетикою, але всередині природи, а не поза нею. Це натуральна генетика. Ми готові поділитися з місцевими виробниками нашими сучасними технологіями в галузі тваринництва».

Завданням комплексу є виробництво чистопорідних свиней без генетичних маніпуляцій, з гарантованою продуктивністю, стійких до захворювань, зазначив Філіппо Ломбарді.

«Планується, що до складу тваринницького комплексу входитимуть репродуктор, ферма та комбікормовий завод, – повідомив голова ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов. – Зараз нам важливо разом із партнерами розробити дорожню карту реалізації проєкту».

За його словами, комерційний потенціал проєкту полягає в можливості експорту виробленої продукції, зокрема завдяки географічній близькості до Китаю та відсутності в Казахстані випадків АЧС.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі