У Конгресі США ініціювали навчання українських пілотів на винищувачах F-15 та F-16

23 червня 2022, 14:00
Share Button
Законопроєкт, який підготували ветерани Повітряних сил США Адам Кінзінгер та Кріссі Хулахан, дозволить Сполученим Штатам почати навчання українських пілотів і технічного персоналу на F-15, F-16 та інших повітряних платформах, поки США продовжують розглядати можливість відправлення такого озброєння Україні.

Конгресмени США внесли законопроєкт про навчання українських льотчиків на літаках-винищувачах F-15, F-16 та інших повітряних суднах. Про це у твітері повідомив конгресмен від Республіканської партії США Адам Кінзінгер.

“Ці чоловіки – пілоти Повітряних сил України. Багато людей думали, що вийдуть з бою в перший день, але вони все ще там. Я вніс законопроєкт про навчання на літаках НАТО, щоб вони могли перейти на F-16”, – підписав Кінзінгер фото.

“Як ветерани Повітряних Сил, ми знаємо, що в будь-якому конфлікті одна з перших дій – встановлення панування в повітрі.  Зважаючи на публічну інформацію, ані українці, ані росіяни не встановили переваги в повітрі. Ми віримо, що США та наші союзники можуть допомогти Україні змінити ситуацію в повітрі та дати українським силам вирішальну перевагу у війні”, – йдеться у листі конгресмена.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі