У Конотопі 13-річна школярка цькувала вчителів. Відео

09 квітня 2021 Відео, Життя
Share Button
Фото: ТСН
У Сумській області поліція притягла до відповідальності матір школярки.

Скандальна історія сталася в Конотопській школі наприкінці минулого року і викликала бурхливе обговорення. Тоді  в соцмережах з’явилися кадри, на яких вчитель доволі грубо скручує дівчину і на очах однокласників виштовхує за двері. Зафільмувала все й поширила Інтернетом сама 13-річна школярка. Її мати звернулася до поліції.

Зустрічну заяву написав і сам вчитель, пише ТСН.

Слідчі з’ясували, що на уроці дівчина бавилася мобільним телефоном, демонстративно ігнорувала неодноразові зауваження й зривала заняття. Грубих порушень з боку педагога копи не виявили і провадження щодо нього закрили.

Натомість поліція встановила факт булінгу з боку учениці. Виявилося, що викладач креслення, який власне й потрапив на відео, не єдиний, хто потерпав від цькування та нападів дівчини. “Було встановлено, що винуватицею конфлікту виявилася 13-річна школярка. Це не перший випадок сварки з вчителем, адже вона конфліктувала практично з усіма педагогами школи. Через вік школярки, яка не досягла 16 років, рішенням суду було притягнуто до адміністративної відповідальності її матір”, – каже речник поліції Сумської області Володимир Крепецьких.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі