У країнах ЄС зібрали 5 тонн речей для погорільців з Луганщини

10 липня 2020 Життя
Share Button
Фото: Громадське
Представник Латвійської Республіки передав погорільцям Луганської області 5 тонн одягу та взуття, які були зібрані у країнах Євросоюзу.

Про це повідомляє Громадське.

Військовий капелан Збройних сил України Володимир Стрельцов уточнив, що ці речі були зібрані не після пожежі, а раніше. Вони зберігались у Донецькій області для поступового розповсюдження серед мешканців прифронтової зони та інших вразливих категорій населення Донеччини та Луганщини. Але оскільки зараз у них виникла гостра потреба, то їх вирішили доставити погорільцям.

Радник голови ОДА Микола Надулічний повідомив, що цю допомогу доставлятимуть адресно тим погорільцям, які під час анкетування повідомили, що потребують одягу чи взуття.

Також він зазначив, що зараз триває систематизація даних анкетування, і вже незабаром буде готова узагальнена інформація про потреби людей, постраждалих від пожежі.

Нагадаємо, пожежа виникла 6 липня поблизу села Осколонівка на території Боровського лісництва на близько 50 гектарах. Проте 7 липня через пориви вітру загорілися ліси у Новоайдарському районі Луганщини на площі приблизно 90 гектарів.

Відомо про 5 підтверджених загиблих унаслідок пожежі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі