У Кремлі прокоментували можливі санкції проти Путіна у разі вторгнення в Україну

27 січня 2022, 07:00 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
У Кремлі прокоментували можливість введення санкцій проти президента Володимира Путіна. Там зазначили, що свої кошти він зберігає у банку "Росія".

Про це заявив речник Путіна Дмитро Пєсков, пише РБК.

За його словами, погрози США ввести санкції проти російських чиновників та заморозити їхні активи є неболючими, але політично «деструктивними».

Він також заявив, що Путін, як і раніше, зберігає свою зарплату та гроші у банку «Росія».

“Конгресмени і сенатори США, які не зовсім володіють цією темою, говорять про заморожування активів у представників російського керівництва, банківських рахунків, нерухомості і так далі, але це, вочевидь, повʼязано з тим, що у них немає достатніх експертних знань… Справа в тому, що це за нашим законом для представників вищого керівництва та чиновників давно було заборонено”, — пояснив Пєсков.

Сам банк “Росія” з 2014 року перебуває під західними санкціями. Тоді ж Путін пообіцяв, що відкриє в цьому банку рахунок і отримуватиме там зарплату.

Нагадаємо, президент США Джо Байден 25 січня заявив про готовність запровадити персональні санкції проти президента РФ Володимира Путіна у разі вторгнення Росії в Україну.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі