У Кремлі прокоментували переговори Зеленського з Макроном і Меркель

16 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Москва розраховує, що Меркель і Макрон "зможуть донести" до Зеленського тезу про "необхідність припинити" нібито "провокації на лінії зіткнення на південному сході України".

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає УНН.

“Для нас було б дуже важливо, щоб і пан Макрон, і пані Меркель під час конференц-колла з паном Зеленським використовували свій вплив і донесли до глави української держави тезу про необхідність рішучого припинення будь-яких провокаційних дій на лінії зіткнення і акцентували на необхідності безумовного дотримання режиму припинення вогню”, – заявив він.

Пєсков не став говорити про запит Президента України Володимира Зеленського на телефонну розмову з російським президентом Володимиром Путіним.

“Я залишаю без коментарів це”, – сказав представник Кремля на прохання підтвердити або спростувати інформацію, чи надходив запит на розмову Зеленського з Путіним.

При цьому Пєсков заявив, що “в постійному контакті перебувають політрадники і помічники глав держав, тому оперативні питання вони мають можливість обговорювати регулярно”.

Нагадаємо, що Зеленський в інтерв’ю французькій газеті Le Figaro сказав, що Путін відмовився від пропозиції провести телефонну розмову.

у свою чергу 12 квітня Пєсков говорив, що Кремль за останні дні не отримував запитів від офісу українського лідера на телефонну розмову президентів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі