У Кремлі відповіли на пропозиції зустрічі Зеленського та Путіна

18 лютого 2022, 07:01 Політика
Share Button
Фото - з відкритих джерел
Речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що українська сторона неодноразово пропонувала організувати зустріч президентів Володимира Зеленського та Володимира Путіна, але у Кремлі не хочуть говорити про Донбас.

Про це пише ТАСС.

Пєсков заявив, що Україна має говорити про окуповані території з «донбасцями».

«Ми неодноразово отримували сигнали від Києва з пропозицією зустрітися, але щоразу Київ не відповідав нам на просте запитання: навіщо, з якою метою. Ми говоримо: “Слухайте, давайте ви з донбасцями говоритимете про Донбас. У вас є до нас питання щодо інших тем?” Мовчать», ㅡ сказав речник Путіна.

Президент Володимир Зеленський під час спілкування з журналістами у Маріуполі вкотре заявив, що Україна подавала офіційні запити й намагалася зв’язатися з Путіним через скупчення російських військ біля українських кордонів.

Зеленський заявив, що готовий на будь-який формат переговорів, але Кремль, крім оприлюднення публічної позиції, не хоче спілкуватися.

«Україну не залишають без відповіді, але ця відповідь не веде до зустрічі. Телефонну розмову також ніхто не підтверджує», ㅡ сказав Зеленський.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі