У Кремлі заявили, що США реалізують курс на роз’єднання Росії з Україною

13 жовтня 2021 Політика
Share Button
Микола Патрушев
"США грубо втручаються у внутрішньополітичні процеси в Росії, вкотре це довели вибори в Держдуму".

Про це заявив сьогодні, 13 жовтня, секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев, пише російський “Інтерфакс”.

“Ми продовжуємо фіксувати спроби грубого втручання в наші внутрішньополітичні процеси. Це чітко проявилося під час виборів до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації”, — сказав Патрушев на відкритті XVII Наради керівників органів безпеки і розвідувальних служб країн-учасниць СНД з питань розвідувальної діяльності.

Він зазначив, що затверджені в лютому поточного року президентом США Джо Байденом концептуальні підходи до реалізації Стратегії національної безпеки США “відкрито закріплюють курс Вашингтона на втручання у внутрішні справи інших держав з метою нав’язування західної моделі соціально-економічного розвитку”

Крім того, Вашингтон реалізує курс на стимулювання економічного і культурного роз’єднання Росії з Україною і Грузією, а також намагається послабити зв’язки Москви з країнами Центральної Азії, заявив Патрушев.

“У зв’язку з цим, — додав Патрушев, — затребувана колективна робота по координації спеціальних служб і правоохоронних органів з метою протидії реалізації сценаріїв кольорових революцій, по налагодженню діалогу у сфері регулювання діяльності некомерційних організацій, які отримують фінансування з-за кордону”.

Патрушев також підкреслив важливість відстеження “інших недружніх кроків країн Заходу і їх підривної діяльності на території держав Співдружності”.

Секретар РБ РФ звернув увагу учасників наради на те, що “у 2022 році Білий дім має намір збільшити асигнування на сприяння так званої демократизації і боротьбу з авторитаризмом практично до 3 млрд доларів”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі