У Кремлі заявили, що військова допомога США Україні призведе до загострення ситуації

26 листопада 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Речник Путіна заявив, що у Кремлі "глибоко стурбовані саме провокаційними діями з боку українських Збройних сил на лінії зіткнення та підготовкою до можливої спроби силового розв’язання проблеми Донбасу".

Про це сказав речник президента Росії Дмитро Пєсков, передає “Інтерфакс”.

“В Україну прибувають військові радники, надходять системи озброєнь не лише зі Сполучених Штатів, але й інших країн НАТО. Усе це, звичайно ж, веде до подальшого нагнітання”, — наголосив він.

Представник Кремля запевняє, що “Росія не збирається ні на кого нападати”.

“Росія не виношує жодних агресивних планів. Абсолютно неправильно заявляти про зворотне. Неправильно будь-які переміщення Збройних сил РФ по території нашої країни асоціювати з подібними планами. Це не так”, — додав Пєсков.

“Найкращою гарантією безпеки, звичайно, є реалізація Мінських домовленостей. Адже відсутність прогресу в їх реалізації є суттєвим подразником і тригером. Це веде до підвищення рівня напруженості загалом у Європі. Ідеться про тему для субстантивних переговорів. Усе це має всіма країнами обговорюватися у прямому діалозі”, — зазначив він.

Також Пєсков, відповідаючи на запитання, чи може Москва гарантувати, що бойовики на Донбасі не активізують бойові дії, сказав, що “досі самопроголошені республіки ніяк не провокували ситуацію”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі