У Кремлі зробили нову заяву щодо можливого діалогу із Зеленським

17 грудня 2021, 07:00 Політика
Share Button
Фото: офіційний сайт Кремля
Речник президента РФ Дмитро Пєсков припускає можливість переговорів російського та українського лідерів.

“Президент Путін залишається відкритим для діалогу, і ми зацікавлені у діалозі. Але будь-який діалог має бути зрозумілим, підготовленим та орієнтованим на досягнення конкретного результату”, — цитують Пєскова росЗМІ.

За словами речника Путіна, зараз незрозумілим є можливий порядок денний переговорів. Обговорювати деокупацію українських Донбасу та Криму Росія відмовляється, а пропонований Москвою порядок нецікавий Києву.

Виступаючи на пресконференції за підсумками саміту Східного партнерства, президент України Володимир Зеленський сказав, що вважає питання газопроводу “Північний потік-2” серйозним приводом для розмови з РФ. За цю заяву й ухопилися у Кремлі.

Зеленський висловив думку, що російський проєкт міг би стати вагомим інструментом для переговорів, завдяки чому можна було б досягнути зрушень у виконанні РФ Мінських угод або інших кроків, спрямованих на припинення війни на Донбасі.

У Кремлі вхопилися за перспективу переговорів щодо “Північного потоку-2”, проігнорувавши ту частину, яка стосується російської агресії проти України.

“Як і раніше немає чіткої ясності щодо можливого порядку денного таких контактів, тому що важко пов’язати питання двосторонніх російсько-українських відносин із проєктом “Північний потік-2”, і про можливі рішення, на які мають вийти за підсумками таких контактів. Таке розуміння поки що не визріло”, — додав Пєсков.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі