У Китаї на дорогах з’явилися повністю безпілотні авто

04 грудня 2020 Відео, Світ
Share Button
Фото: AutoX
Китайська компанія AutoX стала першою в Китаї, хто випустив на дороги безпілотні авто без людей в салоні й одразу ж відмовилася від віддалених операторів.

Компанія AutoX першою запустила на дорогах загального користування Китаю тестування повністю безпілотних автомобілів без водія в салоні та віддаленого оператора, повідомляє TechCrunch. Тестування проходить в центрі Шеньчженя і в ньому бере участь 25 автомобілів.

Про це повідомляє портал N+1.

“Зазвичай розробники безпілотних автомобілів тестують їх в кілька етапів. Спочатку первинні прототипи їздять по полігону, потім після обкатки їх випускають на слабо завантажені дороги загального користування з одним або двома інженерами, після довгого тестування і виправлення помилок машини залишають без людей в салоні, але під наглядом віддаленого оператора, який може або безпосередньо перехопити управління, або показати шлях або дозволити проїхати там, де це заборонено правилами”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що з приводу кінцевого етапу розвитку безпілотників у розробників є розбіжності: деякі вважають, що вже порівняно скоро машини будуть їздити повністю самостійно, справляючись з абсолютно будь-якими ситуаціями, інші ж вважають, що п’ятий (найвищий) рівень автономності навряд чи досяжний і безпілотним автомобілям, принаймні в найближчі десятиліття, знадобляться віддалені оператори, здатні підказати вихід з нестандартної ситуації.

“Китайська компанія AutoX стала першою в Китаї, хто випустив на дороги загального користування безпілотні автомобілі без людей в салоні та при цьому відразу ж відмовилася від віддалених операторів, які доглядають за рухом машини”, – підкреслює видання.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі