У Києві двоє адвокатів обматюкали суддю під час засідання

20 червня 2021 Трафунки
Share Button
Ілюстративне фото
У столичному Солом’янському суді покарали двох адвокатів за нецензурну лайку під час розгляду кримінальної справи.

За зухвалу поведінку столичних адвокатів покарали штрафами у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів, що дорівнює 1700 гривень. Про це повідомили в столичній прокуратурі.

Ситуація трапилась під час судового засідання, де розглядалась справа звинуваченого у квартирній крадіжці. Після того як прокурори вимагали продовження терміну тримання під вартою злочинця, адвокати не стримали власних емоцій та почали крити матюками суддю, і прокурорів.

«Перебуваючи в залі судового засідання, двоє адвокатів підозрюваного грубо висловлювалися на адресу головуючої судді та прокурора, у тому числі із застосуванням ненормативної лексики, поводили себе зухвало, чим порушували порядок під час судового засідання», — йдеться в повідомленні прокуратури.

Після того, як адвокати проігнорували попередження, суддя відкрила адміністративну справу, внаслідок якої адвокати отримали штраф. Після цього вони покинули залу засідання, однак сплачення грошової компенсації їм теж не сподобалась. Тож вони вирішили оскаржити своє покарання у Київському апеляційному суді, який також визнав їх винними у неповазі до суду.

До того ж один із матюкливих адвокатів отримує штраф уже не вперше, раніше він відзначився в Дарницькому суді Києва, за що отримував дисциплінарне покарання.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі