У Києві під час пожежі в квартирі загинув відомий вчений Юлій Мільман з дружиною

20 жовтня 2021 Трафунки
Share Button
Фото із відкритих джерел
У Києві в результаті пожежі в квартирі дев'ятиповерхового будинку загинули двоє людей - літнє подружжя. Обставини трагедії з'ясовують правоохоронці.

Як інформує ДСНС, пожежа виникла 19 жовтня в житловому приміщенні на восьмому поверсі багатоповерхового будинку. О 11:21 пожежа була локалізована на площі 10 кв. метрів, а о 11:45 – ліквідована. З вогнем боролися 16 рятувальників. Причину загоряння з’ясовують правоохоронці. Попередня версія – сталося коротке замикання обігрівача.

В ужасном пожаре в Киеве погиб выдающийся профессор НАН Юлий Мильман • Портал АНТИКОР

Колега загиблого в коментарі телеканалу “Україна 24” розповіла, що загинув професор, доктор фізико-математичних наук Юлій Мільман.

“Загинув член-кореспондент, професор, який 60 років пропрацював в системі Академії наук України, Юлій Вікторович Мільман. Він працював дистанційно, але ще вчора весь день провів на роботі”, – зазначила співрозмовниця.

Цю інформацію підтвердили і низка інших ЗМІ.

Довідка

Академік Юлій Мільман народився 19 серпня 1930 року в Харкові. Він навчався в столичному Політехнічному інституті. У 1961-1973 працював в Інституті металофізики АН УРСР, з 1973 – в Інституті проблем матеріалознавства НАН України, де з 1977 обіймав посаду завідувача відділом.

За свою кар’єру він написав праці в галузі фізики міцності важкотопких металів і сполук, алмазу, високоміцних алюмінієвих сплавів, квазікристалів і аморфних сплавів.

У 1987 році став лауреатом премії імені Євгена Патона за цикл робіт з дослідження закономірностей формування структури і механічних властивостей важкотопких металів і сплавів на їх основі, отримав державну премію УРСР в галузі науки і техніки. У 2004 році став лауреатом премії імені Трефілова за роботу “Структурні основи формування високоміцних станів”, а в 2012 році отримав звання “Заслужений діяч науки і техніки України”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі