У Києві таємничо загинув 60-річний дипломат

17 жовтня 2021 Відео
Share Button
Скріншот з відео
У Києві за невстановлених обставин загинув співробітник Міністерства закордонних справ України.

Тіло 60-річного чоловіка, імені якого відомство не розголошує, було знайдено вранці в суботу, 16 жовтня на його дачі в районі Осокорків.

Як ідеться в сюжеті ТСН, дипломата знайшла мертвим хатня робітниця, яка прийшла прибрати в будинку. Згідно з офіційним зведенням поліції, з ним стався нещасний випадок.

Сусіди розповідають, що померлий жив один і був не надто товариським, хоча на дачі останнім часом перебував постійно. Вночі ніякого шуму вони не чули.

“Я знав батька [померлого] добре, він дипломат був. З сином я не знайомий, він був також десь дипломатом, в балтійській десь державі”, – повідомив сусід Василь Гордієнко.

У поліції чутки про насильницьку смерть співробітника МЗС, які поширюються в соцмережах, коментувати не хочуть, йдеться в сюжеті. Правоохоронці озвучують версію, згідно з якою загиблий впав зі сходів, піднявся і пішов до кімнати на другому поверсі будинку, де його й знайшли без ознак життя.

“Згідно з висновком судово-медичного експерта смерть наступила в результаті закритої черепно-мозкової травми”, – сказала пресофіцерка Шевченківського управління поліції Анна Зубрева.

Кримінальну справу було порушено за статтею 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство), але на даний момент із застереженням “нещасний випадок”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі