У Києві у фітнес-клубі помер чоловік

15 червня 2021
Share Button
Фото ілюстративне
Чоловіку стало зле на біговій доріжці, він впав та втратив свідомість.

Помер просто під час тренування. У київському фітнес-клубі впродовж години реанімували відвідувача. Чоловіку був 41 рік. Допомогу надавали до приїзду швидкої, а потім і професійні рятувальники. Проте, марно.

Торговельно-розважальний центр у Подільському районі Києва. Тут розташований спортивний клуб, де займався 41-річний чоловік. На біговій доріжці йому раптово стало зле, він впав і втратив свідомість, пише ТСН.

Першу медичну допомогу йому кинувся надавати інший відвідувач. Він виявився лікарем-реаніматологом. Через 20 хвилин доїхали медики швидкої. Вони ще впродовж години намагалися реанімувати спортсмена. Інтубували та використовували дефібрилятор.

Але врятувати чоловіка не вдалося. У фітнес-центрі відмовилися коментувати ситуацію. У соцмережах ширилася інформація, що лікар спортклубу не надав чоловіку допомоги, втім у поліції це спростовують.

“Інший відвідувач даного закладу про події повідомив працівника спортивного клубу, консультанта. Разом вони розпочали проводити реанімаційні заходи, а саме серцево-легеневу реанімацію, та одночасно викликали швидку медичну допомогу”, – каже прес-офіцер Подільського управління поліції м. Києва Ганна Страшок.

Поліцейські відкрили кримінальне провадження і призначили експертизу, лише після її результатів назвуть причину смерті. Чоловік був родом із Полтавщини.

“Ми проводимо необхідні слідчі дії, ми будемо вивчати відео з камер спостереження, спілкуватися з іншими очевидцями, які знаходились в той час на місці”, –  каже прес-офіцер Подільського управління поліції м. Києва Ганна Страшок.

Лікарка інституту серцево-судинної хірургії проводить ультразвукову діагностику серця. Пацієнту 40 років і у нього гіпертрофічна кардіоміопатія – вроджена вада серця. Про неї чоловік навіть не здогадувався, поки не прийшов на медичне обстеження. Кардіохірург Костянтин Руденко каже, що саме ця хвороба здебільшого є причиною раптової смерті під час фізичних навантажень.

“В Україні 70 тисяч ходять з такою аномалією, тобто 70 тисяч громадян мають бомбу сповільненої дії в серці і це може трагічно закінчитися у будь-який момент. Серед ста людей, які мають такий діагноз до 10 можуть помирати раптово щорічно”, – каже кардіохірург Костянтин Руденко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі