У Києві в напівзруйнованому автобусі помер двірник-індус

19 січня 2021 Життя
Share Button
Фото: Сьогодні
У столиці розгорівся скандал через смерть двірника-індуса, який днями помер страшною смертю – замерз у напівзруйнованому автобусі без вікон і дверей у дворі будинку № 1-Б на вулиці Героїв Космосу на Борщагівці.

Повідомляють, що помер він 15 січня – цього дня мороз був до -11, як інформують у Сьогодні.

Про цей випадок у соцмережах написала учасниця однієї з груп, викликавши шквал обговорень і обурення. За словами авторки допису, чоловік помер після того, як виписався з лікарні (його госпіталізували нібито із захворюванням судин), спробував повернутися в свою комірчину для двірників, але та виявилася закрита. Нібито нічліжку закрили після того, як зрозуміли, що чоловік після лікарні непрацездатний і віддавати йому нічліжку більше немає сенсу.
Як виявилося, на столичній Борщагівці про це дикий випадок чули десятки місцевих жителів, які особисто знали загиблого і тепер дуже обурені.

Фото: Сьогодні

“Ми його звали Аптаром, хоча як саме правильно вимовляється його ім’я – це сказати складно. Йому було 37 років, родом він був з Індії, там у нього сім’я. Він справді допомагав нам, двірникам, отримував за свою роботу якісь невеликі гроші, але чи був влаштований офіційно – це питання до нашого керівництва, – розповіла нам одна двірничка, що відмовилася називати своє ім’я. – Подейкують, що він хворів на епілепсію, міг іноді випити. При цьому був місцевим улюбленцем, а мені – як син. Коли йому стало зле тиждень тому, одна з двірничок викликала йому швидку, його забрали в лікарню. Через два дні після перебування в лікарні його начебто виписали. За іншими даними, він пішов звідти сам. Захотів повернутися в підвал на ніч, але той вже був закритий”, – розповідають його колеги.

Ситуацію прояснили в поліції Святошинського району Києва, де не тільки підтвердили смерть двірника-іноземця, а й повідомили, що шукають можливих винуватців у його смерті.

“Відкрите і розслідується кримінальне провадження за статтею “Вбивство”. Про померлого відомо, що він дійсно офіційно не працював в цьому ЖЕКу, але все ж мав до нього стосунок. Нам в ЖЕКу сказали, що ключі від його комірчини у нього були. Крім того, ми не відкидаємо, що слідчі зможуть перекваліфікувати статтю на “Залишення в небезпеці”, але поки нам не надходило відповідної заяви”, – розповіла нам пресофіцер Святошинського управління поліції Тетяна Мельник.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі