У Києві з’явилися лавки із переробленого пластику. Фото, відео

01 грудня 2020 Відео, Життя, Фото
Share Button
Фото - 24 канал
У столиці з'явилися лавки-клумби із переробленого пластику. Їх встановили у Сквері київських інтелігентів – на розі вулиць Велика Житомирська та Гончара.

Конструкція насамперед передбачена для озеленення. Адже коли лавки зібрати у коло, утворюється клумба. Тому проєкт отримав назву “Коло”, повідомляє 24 канал.

Кожна така лавка складається з 12 секторів. Разом вони утворюють велику клумбу, проте елементи конструції можна пересувати та встановлювати окремо.

Фото – 24 канал

Наразі автори такої ідеї планують продовжити свій проєкт, розвиватися та встановлювати так об’єкти також у інших місцях Києва.

Аби створити таку інноваційну лавку, розробники спочатку планували використати плити із переробреного пластику, проте у столиці таких не було.

Так до проєкту залучили організацію “Україна БЕЗ сміття”. Там давно хотіли відкрити майстерню з ресайклінгу та навіть мали необхідне обладнання.

Спочатку оголосили про збір кришечок, згодом їх відсортували за кольорами, відправили на подрібнення та перетворили у міцні пластикові плити.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі